Do.
9 aug
Vr.
10 aug
Za.
11 aug
Zo.
12 aug





Programma totaaloverzicht



Cabaret
Circus
Dans
Literatuur
Muziek
Muziektheater
Kinderen
Theater
Overige

   ACOUSTIC SOUL feat. Alice Reay
   

   do vr za zo

   Allemaal Kinderspel
   Herrie in het Sprookjesbos

   do vr za zo

   Andries Tunru & Jeroens Clan
   POSTtheater

    vr za

   Beeldstation
   Bling Bling Buffet

   do vr za zo

   Carola Kraai
   Carola Kraai’s Bingoshow

   do vr za zo

   Chaja van Kollem & Mike Wijdenbosch
   Boschkollem

   do vr za zo

   Cortijn Tonkes
   Wasteland

   do vr za zo

   Danny Droes
   Droes jezelf- waar de mind full van is

   do vr za zo

   danstheater Rúm i.s.m. Zahira Suliman
   VERVALLEN

   

   Daphne Gakes
   Ik Daphne Gakes

   do vr za zo

   De Arnhemse Jongens
   The Beatles The End

   do vr za zo

   De Kommedie Klup
   

   do vr za zo

   De Schmink Mevrouw
   Hooggeschminkt Publiek!

    za zo

   De Vrouwen van Wanten
   ALIEKLOESIEF

    vr za zo

   De Zingende Zeemeerminnen
   De Nachtegaal

    za zo

   De Zingende Zeemeerminnen
   Het Ei

    za zo

   Donny’s Partyjazz Experience ft. De Vrouwen van Wanten
   

    vr za

   Elusive Sparkle
   

    vr za zo

   Fiets je Schilderij
   

    za zo

   Flor de Fango
   

    za zo

   Frank Groothof
   Ridder Florian

    zo

   Grof Geschud
   Lijmen

   do vr za zo

   Het Theaterdier
   

   do vr za zo

   HUN en De Gestampte Meisjes
   POSTtheater

   do

   Jan Rotband
   POSTtheater

   do

   Jasper van der Veen
   

   do vr za zo

   Jop Gorris
   Slangenbezweerder

   do vr za zo

   Kunst op locatie
   

   do vr za zo

   Lisa Ostermann
   SFEERSPONS

    za zo

   LOS Muziektheater
   POSTtheater

    vr za

   LUDIQUE! & LaBron Late Night
   

   do vr za zo

   Maartje & Kine
   POSTtheater

   do

   Michiel Lieuwma
   Het Leven een Powerpoint

   do vr za zo

   Nature Access International
   Boombommetje!

    vr za zo

   Op Sterk Water
   De Op Sterk Water Zomer Bingoshow!

   do vr za zo

   Paradox Sideshows
   ILONKA, het meisje zonder hoofd

   do vr za zo

   Pieter Tiddens Familietheater
   Snakkar

   do vr za zo

   Professor Paprika
   Professor Paprika en de Gele Koffer

   do vr za zo

   Reijn en Goed
   Yolo

   do vr za zo

   Roovers & van Leeuwen en Beperkt Houdbaar
   POSTtheater

    vr za

   Schuurink
   Toeval met peren vergelijken

   do vr

   Siegmund & Froyd
   Siegmund & Froyd go Mental

   do vr za zo

   Speels Collectief & Wij Zijn 5D
   De Kleine Prins

    za

   Stichtingreddevergetenverhalen
   Sjakie kan niet slapen

   do vr za zo

   Strong Wo(man)
   (un)chained

    vr za zo

   The Amazing Lestica Story
   

   do vr za zo

   Theater ter Ziele
   Pim Kortewiek ontmoet...

   do vr za zo

   Theatercollectief de Muzen
   Commedia del’ombre

   do vr za zo

   Theatercollectief de Muzen
   HOMMV

   do vr za zo

   Theaterduo Kees & Koos
   Ridders!

   do vr za zo

   Theatergezelschap D.B.I.O.G.R.V.
   Doorgefokt

   do vr za zo

   theatergroep Dender
   STOPKNOP!

   do vr za zo

   Theaterschool Luna
   

    za

   Toneelgroep Oostpool
   Allemaal Mensen #5

   do vr za zo

   Verdernogiets Producties Balloncreaties
   De Ballonnentovenaar

    vr za zo

   Victor Luis van Es & Nabil
   POSTtheater

    vr za

   Vincent Bijlo
   POSTtheater Eindejaarsconference

    za

   Wonderdrohme
   STARMAN - The Galactic Superhero

   do vr za zo

   Yes Darling
   De Grote Korte Liefde

   do vr za zo

   Younes, Sambros en Van Slijpe
   Alleen maar Liefde

   do vr za zo